default logo
hader-churve

O nas

zdjecie_profilowe_przod_sklepuSklep Dora istnieje od 2002 roku i oferuje odziez dla Pań w rozmiarach 36-62. Dzięki swojej powierzchni sprzedażowej 160 m2- daje wygodę, przestrzeń i komfort prezentacji kolekcji. Na parterze znajdują się kolekcje  odzieży sportowej, casualowej oraz dodatków- obuwie, czapki, szale , wisiory i torby.

Na piętrze oferujemy odzież wizytową i elegancką. Kolekcje które posiadamy w sklepie są głównie z importu z Danii, Niemiec, Turcji, Francji i Wloch.

Współpracujemy  także z wybranymi wiodącymi firmami z Polski które projektują i szyja kolekcje specjalnie dla naszego sklepu. Sklep rozpoznawalny jest nie tylko wsrod klientek  z Warszawy i okolic ale takze z calej Polski i z zagranicy.

Sklep Dora jest marka samą w sobie gwarantującą klientkom  fachową obslugę , ciekawe i niepowtarzalne wzornictwo oraz wesola atmosfere. Serdecznie  zapraszamy wszystkie Panie poszukające ciekawej mody w dobrych cenach.

Panie które pracują w godzinach otwarcia sklepu i maja kłopot z odwiedzeniem nas zapraszamy do indywidualnego umówienia sie z nami w innych dogodnych dla nich godzinach  tel.606-748-155